Neurolog dziecięcy - Lek. Izabela Witek-Motyl

dr Izabela Witek-Motyl

dr Izabela Witek-Motyl

Specjalizacje: Neurologia dziecięca

Specjalista neurologii dziecięcej. Swoje doświadczenie zdobywa w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Jako neurolog dziecięcy szczególnie interesuje się diagnostyką i leczeniem padaczki, bólów głowy, chorobami nerwowo-mięśniowymi. Zajmuje się także zaburzeniami rozwoju oraz zaburzeniami emocjonalnymi u dzieci.

Posiada licencję Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej z zakresu EEG dzieci oraz certyfikat z analizy trendu EEG.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach. Ma za sobą wystąpienia na krajowych oraz międzynarodowych konferencjach w dziedzinie neurologii dziecięcej m.in. The European Committee for Treatment and Research in Multiple Sclerosis oraz European Congress of Clinical Neurophysiology. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej.

Jest autorką i współautorką prac w zakresie neurologii dziecięcej dotyczących m.in. stwardnienia rozsianego i udarów mózgu u dzieci.

Kierując się zainteresowaniem psychiatrą oraz obserwując rosnące zapotrzebowanie na diagnostykę oraz leczenie dzieci z zaburzeniami psychiatrycznymi rozpoczęła szkolenie z psychiatrii dzieci i młodzieży.

Każdego Pacjenta traktuje priorytetowo i stara się otoczyć troskliwą, fachową opieką niosąc pomoc małemu Pacjentowi i jego Bliskim.


Zaprojektowane przez Gabinety Krakowskie Tradycja 2022